05 listopada br. Uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w konkursie wiedzy na temat zasad zachowania bezpieczeństwa w różnych sytuacjach : w drodze do i ze szkoły, w czasie zabawy w domu i na podwórku, nad jeziorem… Pierwszoklasiści swoją wiedzę wykorzystali w grze wielkoformatowej ,, Zagraj ze mną w bezpieczeństwo!” Grę przeprowadziła pani Agnieszka Szymańska i pani Marcelina Pałaszewska sierżant Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach. Konkurs w formie gry spodobał się wszystkim uczestnikom rozgrywek. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły udowodnili, że posiadają ogromną wiedzę w zakresie zasad bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach życiowych. Konkurs przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze. Drużyny Białych, Czerwonych i Niebieskich uzyskały taką samą liczbę punktów i otrzymały nagrody przygotowane przez Powiatową Komendę Policji w Pyrzycach
OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGOŚCI W KLASACH I-III
Od 02 listopada do 10 listopada br. uczniowie klas I-III aktywnie włączyli się w obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole. Najmłodsi uczniowie przygotowali gazetki tematyczne w swoich klasach, uczyli się hymnu państwowego, brali udział w rozmowach o drodze Polaków do wolności, poznali symbole narodowe i przygotowali wystawę szkolną z własnoręcznie przygotowanych materiałów dotyczących barw narodowych Polski.
Ponadto nasi milusińscy wzięli udział w:
- Szkolnym Konkursie Plastycznym klas I-III ,, Jestem małym Polakiem”.
Laureatami konkursu zostali:KLASA I- NIKOLA RETECKA,
KLASA II – ALEKSANDRA WISNIEWSKA,KLASA III – ELIZA FIJAŁKOWSKA.- Szkolnym Konkursie Wiedzy klas I- III - ,, Symbole narodowe”
Oto laureaci konkursu:KLASA I – DAWID WALCZYK- DZIEWULSKI,
KLASA II – JAKUB KULIS,
KLASA III – KACPER ORLIKOWSKI.3. Szkolnym Konkursie Muzycznym klas I- III -,, Najpiękniej zaśpiewany hymn Polski”.
W tym konkursie nie wyłoniono zwycięzców. Wszyscy uczniowie tak pięknie zaśpiewali hymn Polski, że każdy uczestnik otrzymał wyróżnienie ( 100 % uczniów klasy 1, 2 i 3 ).
Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczcić pamięć naszych pradziadów, którzy po 123 latach niewoli wywalczyli dla nas niepodległość. Już dzisiaj wiemy, że pamięć o minionych latach i wydarzeniach jest naszym obowiązkiem.
Matlandia
W naszej szkole lekcje matematyki to sama przyjemność:) Uczniowie klasy czwartej, piątej oraz szóstej od 28 października 2015r. na lekcjach matematyki oraz w domu korzystają z programu MATLANDIA.
Matlandia to program online wspierający naukę matematyki. Bajkowa sceneria oraz animowane postaci sprawiają, że dzieci z zainteresowaniem i zaangażowaniem rozwiązują zadania matematyczne. Program doskonali biegłość rachunkową, ćwiczy pamięć i logiczne myślenie. Kładzie nacisk na wykorzystanie matematyki w codziennych sytuacjach. Nauka przez zabawę i z wykorzystaniem komputera sprawia, że dzieci nie mogą doczekać się zdobywania kolejnych medali za dobrze wykonane zadania i bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Program zawiera wiele interaktywnych zadań matematycznych. Uczniowie rozwiązują zadania, podróżując po odległych galaktykach. Wraz z bohaterem gry doskonalą swoje umiejętności matematyczne. Zdobywają przy tym multimedialne nagrody: tapety, wygaszacze, dzwonki, awatary oraz zabawne filmiki. Przekonaj się jak wygląda nauka przez zabawę.
Narodowe Święto Niepodległości
Dnia 10 listopada 2015 roku nasza społeczność szkolna uczciła uroczystym apelem zbliżające się Narodowe Święto Niepodległości.
O godzinie 12.00 przywitaliśmy naszych dostojnych gości – sołtysa wsi Czernice pana Stanisława Wudarczyk, sołtysa wsi Brzezin pana Romana Bylinę, sołtysa wsi Ryszewo pana Lucjana Nykiel, sołtysa wsi Okunica pan Zbigniewa Jakubowskiego, sołtysa wsi Stróżewo panią Danutę Maćkowiak, przyjaciela szkoły pana Thoralf Hirte, rodziców, pracowników obsługi i administracji, naszych wychowawców i nauczycieli.
W czasie uroczystości wysłuchaliśmy wzruszającej lekcji historii o drodze Polski do Niepodległości, przygotowanego pod kierunkiem pani Julity Kubczyk i pani Agaty Grabowicz. Apel prowadził uczeń klasy VI, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego przy Szkole Podstawowej w Okunicy Dominik Murzyn. Zaś w krótkich scenkach tematycznych oraz recytacjach zaprezentowali się uczniowie klasy V. Na twarzach widzów nieprzerwanie dostrzec można było zainteresowanie treścią przygotowanego montażu słowno muzycznego. Niezwykle podniosłym momentem było wspólne odśpiewanie Hymnu Rzeczypospolitej Polskiej. Gromkie brawa towarzyszyły małym aktorom podczas zejścia ze sceny. Organizatorzy i goście byli mile zaskoczeni doskonałym wcieleniem się uczniów w swoje role podczas programu artystycznego. Dzieci nie kryły zadowolenia i dumy z dobrze spełnionego obowiązku.
Po części oficjalnej Pani Dyrektor wręczyła dyplomy uczniom którzy wygrali szkolny konkurs z Języka Polskiego- Julia Bernat, z Matematyki- Dominik Murzyn. Gracjan Murzyn otrzymał dyplom upamiętniający zwycięstwo w wyborach na najmilszego chłopca w szkole. Następnie Pani Dyrektor przedstawiła zwycięzców konkursu na logo szkoły, ucznia klasy IV Dawida Nowaczyka oraz ucznia klasy VI Dominika Murzyna, otrzymali oni ciekawe nagrody.
Julita Kubczyk
Agata Grabowicz
"Akcja znicz"
SAMORZĄD UCZNIOWSKI przeprowadził w związku ze Świętem Zmarłych zbiórkę zniczy od uczniów całej szkoły. Celem akcji było kształcenie umiejętności wyrażania uczuć, integracja społeczności szkolnej i kultywowanie tradycji. 29 października 2015r. w skupieniu i zadumie udaliśmy się na lokalny cmentarz, gdzie uprzątnęliśmy zaniedbane nagrobki i złożyliśmy na nich znicze.
Rajd jesienny do Puszczy Bukowej
24 października, uczniowie klasy piątej uczestniczyli w rajdzie turystycznym organizowanym przez oddział ROS PTTK w Szczecinie. Uczniowie wraz z opiekunką panią Magdaleną Nizio zmierzyli się z pieszą wędrówką po Puszczy Bukowej - zwiedzili jezioro Szmaragdowe, którego historię powstania opowiedziała przewodniczka, a także trasę widokową „Szmaragdowe-Zdrój”, zapoznali się z najstarszymi drzewami Puszczy. Po dniu pełnym atrakcji uczniowie na mecie rajdu mogli zmierzyć się z konkursami: plastycznymi, muzycznymi, sportowymi, a dla wygranych czekały nagrody upominki. Każdy uczestnik rajdu otrzymał jabłko (symbol jesieni).
Dzień Edukacji Narodowej
Choć popularnie ten dzień nazywany jest Dniem Nauczyciela, to 14 października swoje święto mają wszyscy pracownicy szkoły. Mimo, iż uczniowie często narzekają na belfrów, to wiedzą, jak wiele wysiłku musi włożyć każdy nauczyciel, by osiągnąć zamierzony cel. Za ten wysiłek nasi uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom naszej szkoły wręczając własnoręcznie wykonane laurki.
Uczniowie klasy III i IV pod kierunkiem nauczycieli Dominiki Jackowskiej i Izabeli Burdy przygotowali krótką akademię z okazji "Dnia Edukacji Narodowej". Były tradycyjnie życzenia, wiersze i piosenki dedykowane nauczycielom.W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi i zaproszeni goście: Burmistrz Pyrzyc pan Robert Betyna, Starosta Powiatu Pyrzyckiego pan Kazimierz Lipiński, sołtys wsi Ryszewo pan Lucjan Nykiel. Na początek głos zabrała Pani Dyrektor, która Nauczycielom oraz Wszystkim Pracownikom Oświaty złożyła najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. W drugiej części akademii odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej na czytelnika biblioteki szkolnej w Okunicy
Dzień chłopaka
30 września 2015 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka.
Na naszych drogich chłopców czekały prezenty - niespodzianki. Dziewczęta wraz z wychowawcami złożyły życzenia naszym chłopcom i …… zaczęły się zabawy przy muzyce. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i wspólnych rozmów.
Spotkania udało się dzięki wsparciu i pomocy Rodzicom, którym BARDZO DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!
KONKURS
Rajd Turystyczny "Święto Pieczonego Ziemniaka"
3 października w Szkole Podstawowej w Okunicy odbył się rajd, który zgromadził reprezentantów aż 10 szkół i placówek: SP Mielęcin, SP2zOI Pyrzyce, SP Okunica, SP Żabów, SP Brzesko, Ośrodek Szkolno- Wychowawczy z Pyrzyc, ZS Lipiany, OREW Nowieln, WTZ Nowielin oraz Publiczne Gimnazjum z Pyrzyc. W uroczystościach, na zaproszenie dyrektora SP Okunica Pani Katarzyny Jaszczak zaszczycił nas swą obecnościa Starosta Pyrzyc Kazimierz Lipiński.
Po uroczystym rozpoczęciu uczestnicy imprezy mogli bardzo przyjemnie spędzić czas. W programie organizatorzy umieścili szereg rozrywek np.konkurs plastyczny, dzieci i młodzież mogła spróbować swych sił również w konkurencjach sportowo- rekreacyjnych, np. przeprowadzka ziemniaka, wykopki, skakanka, przerzuć stonkę do sąsiada oraz nakarm potwora. Zabawa była przednia. Ponadto wszyscy uczestniczy rajdu mogli liczyć na gorącą kiełbaską oraz słodki upominek.
Święto ziemniaka
Święto Ziemniaka to rokroczna tradycja obchodzona w naszej szkole na przełomie września i października. Nie mogło zabraknąć zatem tego wydarzenia w kalendarzu imprez na rok szkolny 2015/2016 . Dzień ziemniaka swoją tradycją sięga bowiem roku szkolnego 98/99. Od tamtego czasu na stałe wpisał się on w kalendarz inicjatyw podejmowanych przez najmłodszych uczniów klas 1-3 uczęszczających do naszej szkoły. W przypadku tegorocznej edycji organizatorzy przewidzieli dla poszczególnych roczników ciekawe zadania .Klasa pierwsza wraz z panią Wilde przygotowała ciekawą bajkę o ,, Królewiczu Ziemniaczku” Klasie drugiej i pani Taźbierskiej powierzono przygotowanie krzyżówki poświęconej ziemniakowi. Natomiast uczniom klasy trzeciej i pani Jackowskiej przypadło przygotowanie konkurencji sportowych z ziemniakiem w roli głównej i zagadek o warzywach i owocach. Ponadto uczniowie klasy I z panią Wilde przygotowali szkolną wystawę,, Ziemniak” , która przybliżyła uczniom , rodzicom i pracownikom szkoły wiele ciekawostek na temat ziemniaka. 24 września 2015 roku, uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami zjawili się w sportowych strojach na boisku szkolnym Należy podkreślić, że w tym roku szkolnym Święto Pieczonego Ziemniaka obchodziliśmy pod hasłem ,,Wesołe i zdrowe zabawy sportowe" Wspólnie z uczniami klas I-III i nauczycielami braliśmy udział w śmiesznych ziemniaczanych konkurencjach. Po zabawie integracyjnej,, Rób, to ze mną”, uczniowie wraz z wychowawczyniami przystąpili do zmagań sportowych, wiedzowych i artystycznych. Na spotkaniu nie zabrakło wierszy, przepisów kulinarnych, historii na temat bohaterskiego ziemniaka. Podczas wspólnej zabawy było wiele śmiechu i radości. Uczniowie do tego dnia przygotowali się wzorowo. Na twarzach zgromadzonych uczniów i nauczycieli rysowało się zadowolenie z udanego spotkania integracyjnego klas I-III.
GRATULUJEMY UDANEGO DNIA Z WESOŁYMI I ZDROWYMI ZABAWAMI SPORTOWYMI !!!
PIERWSZA PODRÓŻ PIERWSZOKLASISTÓW
22 września 2015 roku uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w IV Powiatowym Festynie w Pyrzycach - ,, Żeby było bezpieczniej” Wszystkich uczestników festynu przywitał starosta pyrzycki pan Kazimierz Lipiński, który życzył uczniom klas pierwszych i ich opiekunom wesołej i udanej zabawy. Na placu przed starostwem czekało na nas wiele atrakcji. Wszyscy spotkaliśmy się z przedstawicielami: Komendy Powiatowej Policji , Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej w Pyrzycach. Wiele radości przyniosły nam zabawy w pojazdach uprzywilejowanych, jazda bryczką, przymierzenie kamizelek kuloodpornych oraz hełmów strażackich. Pełni radości z super przeżytych chwil w Pyrzycach wróciliśmy do szkoły gdzie czekał na nas smaczny obiad.
BEZPIECZNA DROGA DO I ZE SZKOŁY
Uczniowie klasy I uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez panią Agnieszkę Szymańską z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach na temat zasad zachowania bezpieczeństwa podczas drogi do i ze szkoły. Uczniowie dowiedzieli się, jakie zagrożenia mogą wystąpić podczas ich drogi do szkoły. Oprócz tego zostali poinstruowani, jak powinni się zachować, gdy będą świadkami wypadku drogowego. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali kolorowe książeczki z zasadami bezpiecznego udziału w ruchu drogowym.
Sprzątanie Świata 2015
W dniu 17.09.2013 r., wzorem lat ubiegłych, uczniowie Szkoły Podstawowej klas I-VI przyłączyli się do XXII edycji Ogólnopolskiej Akcji "Sprzątania Świata -Polska". W tym roku przebiegała ona pod hasłem „Wyprawa - poprawa” W ramach tegorocznej kampanii, szczególna uwaga zwrócona została na rolę, jaką może odegrać każdy człowiek w tworzeniu i funkcjonowaniu systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w gminie. W związku z tym, przed przystąpieniem do działania, w szkole odbyła się kampania propagująca hasło tegorocznej zbiórki śmieci, tj. „Wyprawa - poprawa”
Dzieci uczestniczyły w quizie na temat odpadów i ich segregacji. Oprócz wiedzy teoretycznej, uczniowie musieli wykazać się praktyczną umiejętnością segregacji śmieci. Wszyscy bawili sie wspaniale, a przez zabawę kazdy młody człowiek - uczeń szkoły z pewnością zdobył nową wiedzę. Dlatego każdy uczeń za dobrze wykonane zadanie -otrzymał mały upominek- znaczek odblaskowy, który także wzmocni jego bezpieczeństwo na drodze.
Po części przygotowawczej, nastapiło połączenie teorii z praktyką. Uczniowie zaopatrzeni w sprzęt: worki i rekawice, wyruszyli w teren.
Dzieci z wielka ochotą i zaangażowaniem zbierały najdrobniejsze odpady w najbliższym otoczeniu szkoły, przestrzegając ustalonych wczesniej zasad dotyczacych segregacji smieci.
Cała społeczność szkoły jest dumna z ekologicznej działalności na rzecz ochrony środowiska przyrodniczego, której przewodnim hasłem jest: "Nikt nie powinien zostać obojętnym wobec realnego zagrożenia naszej planety".
Gminne Dożynki
Już po pierwszym tygodniu nauki uczniowie szkoły zaangażowali się w życie Okunicy. Pod okiem nauczycielek M. Wilde i I. Burdy, wykonali gazetkę, której celem było zakcentowanie ich obecności w Gminnych Dożynkach w Okunicy.
Inauguracja roku szkolnego 2015/2016
1 września br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Okunicy przywitali nowy rok szkolny. Uroczystości rozpoczęto Mszą świętą, a o godz. 10.00 odbył się apel. Inaugurację nowego roku szkolnego 2015/2016 uświetnili swą obecnością zaproszeni goście: Burmistrz Pyrzyc pani Marzena Podzińska, Komendant Straży Miejskiej w Pyrzycach Michał Maduzia, przewodniczący Radny Miejskiej pan Mirosław Wyrodek, sołtys wsi Czernice pan Stanisław Wudarczyk, sołtys wsi Brzezin pan Roman Bylina, sołtys wsi Ryszewo pan Lucjan Nykiel, sołtys wsi Okunica pan Zbigniew Jakubowski. Burmistrz Pyrzyc pani Marzena Podzińska wręczyła nominację na dyrektora Szkoły Podstawowej w Okunicy pani Katarzynie Jaszczak. Podczas uroczystości nastąpiło przyjęcie w poczet braci uczniowskiej pierwszoklasistów. Następnie wierszem i piosenką uczniowie powitali nowy rok szkolny, a pierwszoklasiści usłyszeli zapewnienie, że mogą liczyć na pomoc starszych kolegów. Poczet sztandarowy uświetnił swą obecnością rocznicowe obchody wybuchu II wojny światowej, delegacja złożyła kwiaty przy Pomniku Pamięci w Pyrzycach.
Szkolne jasełka
W dniu 18 grudnia 2014 r. zgromadziła się cała społeczność szkolna. Okazją do tego były tradycyjnie w tym czasie odbywające się jasełka bożonarodzeniowe.
Na początku głos zabrał pan dyrektor Grzegorz Jasek, który powitał wszystkich zebranych i wprowadził zarówno uczniów, jak i pracowników szkoły w świąteczny klimat. Po wstępie pana dyrektora uczniowie zaprezentowali przygotowane pod kierunkiem pani Laury Pertkiewicz przedstawienie bożonarodzeniowe. Swoje role odegrało ogółem 9 osób z klas IV- VI. Pięknie ubrani młodzi wykonawcy przedstawili inscenizację „Kolęda na ziemi”, która upamiętniła wydarzenie narodzin Jezusa Chrystusa. Nawiązując do ogłoszenia tej niezwykłej nowiny pasterzom i następującego po nim hołdu złożonego Bożej dziecinie przez pasterzy, królów i dzieci, przybliżyła wszystkim to wydarzenie. Samo przedstawienie w połączeniu z grą na instrumentach przez niektóre dzieci i wspólnym śpiewaniem kolęd oraz świąteczną dekoracją wprowadziło zebranych w świąteczny nastrój.
Dzień Edukacji Narodowej
Dnia 10 października o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej w Okunicy odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Pasowanie uczniów na Pierwszoklasisów pod kierunkiem Pani Doroty Taźbierskiej i Pani Magdaleny Nizio. W uroczystości brali udział zaproszeni goście, w tym Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech, sołtysi pobliskich wsi, przyjaciel szkoły Pan Waldemar Darczuk, przedstawiciele Rady Rodziców i rodzice uczniów. Dyrektor szkoły Grzegorz Jasek, burmistrz Jerzy Marek Olech oraz Przyjaciel Szkoły Waldemar Darczuk skierowali do nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uczniowie klasy IV i I przygotowali program artystyczny, zakończony przez pierwszoklasistów złożeniem ślubowania na sztandar szkoły oraz wręczeniem upominków przez szóstoklasistów i rodziców pierwszoklasistów dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.
Rajd Sobótkowy w Lipianach
W dniu 24 czerwca 2014r. odbył się rajd turystyczny „Sobótka 2014”, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami Małgorzatą Wilde i Izabelą Burda. Celem rajdu było kontynuowanie tradycji ludowej oraz integracji dzieci i młodzieży. Rajd rozpoczął się korowodem pod dyktando kapeli ludowej p. Agnieszki Urbańskiej sprzed Urzędu Miejskiego na plac przed Dom Kultury. Tam odbyło się wiele konkursów, jednym z ciekawszych był konkurs wiedzy, Młodzież musiała się bardzo głowić, by odpowiedzieć na niektóre hasła. Wiele zabawy i radości sprawiły konkursy na nutę ludową taniec i śpiew piosenek ludowych. Wspaniale zaprezentował się też Ryszard Felinczak, uczeń SOSW w Pyrzycach. Ujął wszystkich wspaniałym głosem jak i dojrzałością i mądrością piosenek jakie wykonywał. Na rajdzie wspaniale prezentowały się wianki uwite przez uczniów oraz albumy o Lipianach i okolicy. Wszyscy bawili się przy muzyce ludowej, pałaszowali smaczne jedzenie turystyczne oraz pływali łodziami po jeziorze
Gminny Konkurs Języka Polskiego "Czytam, rozumiem, wiem"
Po raz trzeci w Szkole Podstawowej w Okunicy został zorganizowany Gminny Konkurs Języka Polskiego pod hasłem: „Czytam, rozumiem, wiem”. Organizatorką przedsięwzięcia, podobnie jak w latach poprzednich, była Pani Beata Łucka – nauczycielka języka polskiego. Uroczystość odbyła się 14 maja 2014r. i brali w niej udział uczniowie klas IV-VI wszystkich szkół podstawowych Gminy Pyrzyce. Zaszczyciły nas swoją obecnością trzyosobowe reprezentacje szkół: SP Brzesko, SP Mielęcin, SP z Oddziałami Integracyjnymi Pyrzyce, SP Żabów. Nie zawiodła również reprezentacja gospodarzy. Tak więc w zmaganiach brało udział 15 uczniów.
Konkurs rozpoczął się o godzinie 9.00. Pani Małgorzata Wilde w imieniu Dyrektora Szkoły przywitała uczniów i ich nauczycieli – opiekunów oraz życzyła sukcesów wszystkim uczestnikom. Emocje trochę opadły i można było przystąpić do najważniejszego – zadań konkursowych. Pani Beata Łucka zapoznała uczestników z kolejnością konkurencji. Była ona następująca: „Test czytania ze zrozumieniem”, „Odpowiedzi ustne”, „Słuchaj uważnie”, „Bieg po prawidłową odpowiedź”, „Najlepszy mówca” i „Redagowanie dłuższej formy wypowiedzi”. Następnie uczniowie otrzymali testy i przystąpili do pierwszej konkurencji. Po teście należał się wszystkim krótki odpoczynek i poczęstunek. Komisja składająca się z nauczycieli – opiekunów sprawdzała w tym czasie prace uczestników. Po przerwie odbyły się kolejne konkurencje. Każdy uczestnik mógł otrzymać maksymalnie 64 punkty. Najtrudniejszą konkurencją był „Najlepszy mówca”. Każdy z uczestników musiał wypowiedzieć się na wylosowany temat. Komisja oceniała kompozycję wypowiedzi, oryginalność oraz sposób prezentacji.
Po zakończeniu zmagań zostali wyłonieni zwycięzcy. Niestety, nie obyło się bez dogrywki. Walka toczyła się o trzecie miejsce. W rezultacie najlepsze wyniki uzyskali:
I miejsce – Martyna Prajzendanc, SP z Oddziałami Integracyjnymi Pyrzyce,
II miejsce – Agnieszka Gajewska, SP Brzesko,
III miejsce – Bogumił Nowysz, SP Żabów.
Uczniom tym Pan Dyrektor Grzegorz Jasek wręczył Dyplomy. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali Dyplomy uczestnictwa oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez Panią Irenę Agatę Łucką – Dyrektora Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.
Na zakończenie Pan Dyrektor przekazał opiekunom drużyn Podziękowania, drobne upominki i pogratulował wszystkim dobrego przygotowania.
Dyrektor Szkoły - Pan Grzegorz Jasek i organizator - Pani Beata Łucka składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom. Szczególnie dziękujemy Panu Mirosławowi Skrobek – Prezesowi Zarządu i Zarządowi Pyrzycko – Stargardzkiego Banku Spółdzielczego w Pyrzycach, Pani Irenie Agacie Łuckiej – Dyrektorowi Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach i Panu Jakubowi Stańczykowi – Prezesowi Zarządu Food Investment S.A.
Po raz kolejny Państwo nas nie zawiedli.
Beata Łucka